Kartvizit Bastırma Fiyatları

Kartvizit Çeşidi 100 Adet Kartvizit 250 Adet Kartvizit 500 Adet Kartvizit 1000 Adet Kartvizit 2000 adet Kartvizit
Acil Kartvizit 224,00₺ -
Ekonomik Kartvizit - - -
Tuale Fantazi Kartvizit 319,20₺
Sıvama Kartvizit - - - -
Şeffaf Kartvizit 1209,60₺ - - -
Kartvizitler
Acil
Ekonomik
Tuale
Sıvama
Şeffaf

Ürünün fiyatları KDV ve kargo ücreti hariç olarak verilmiştir

Ek özellikler seçilmesi durumunda fiyatlar değişir

Acil Kartvizit Hakkında

Kartvizit Baskısı

Kartvizitler bir kurumsal kimik ögesidir. Bir kişiyi kurumsallaştıran, kurumu da kişiselleştiren kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecektir. Kartvizitler potansiyel bir müşteri ile iletişim kurmak isteyen işadamlarının, yöneticilerin, direktörlerin ve diğerlerinin temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir.

Kartvizit üzerinde bulunan bilgiler sayesinde iletişim sürekli kılınır. Ayrıca kartvizit iş ilişkisi için önemli olduğu kadar hedef kitle /tüketici ile iletişim içinde önemlidir. Kartvizit ile iş yapmak isteyen kişi ile iletişim kurulmuş olur ve iletişimin devamlılığı sağlanır. Kartvizite sahip olmak iş ve kurumlarda firmanızı özümseyecek tasarım kartvizitiniz ile insanlarda kalıcılık sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey kaliteli ve şık bir tasarımdır.

Sitemizde etkileyici bir kartvizit elde edebilmeniz için üç seçeneğiniz var: Kendi hazırlamış olduğunuz tasarımınızı yükleyebilirsiniz, sitemizdeki şablonlardan birine göre tasarım oluşturabilirsiniz ve tasarımcılarımızın size sunmuş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. Üretim süresi ve selefon tipinin yanı sıra diğer seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

Acil kartvizitlerde süre bakımından diğer kartvizitlerden daha hızlı hazırlanıp gönderilmektedir. Ekonomik kartvizit zaman sorunu yaşamayan kişiler için maaliyeti az olan kartvizittir.

Cebinizdeki özel bir kartvizit, kendinizi veya işletmenizi etkin bir şekilde temsil etmek ve pazarlamak için bir fırsattır. Doğru insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve bunlar ile aranızda güçlü bir network oluşturmanıza aracılık eder. Umulmadık zamanlarda ortaya çıkan fırsatları değerlendirmek için acil kartvizit baskı hizmetimizi kullanarak bu fırsatları kendinize çevirebilirsiniz.

İyi tasarlanmış bir özel kartvizit, alanınızda uzman olduğunuz izlenimini verir. Dikkat çeken kartvizitler oluşturmak için tasarım bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken sitemizdeki hazır şablonları isteğinize göre kişiselleştirerek kendinize özel kartvizitinizi tasarlamaktır.

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?