Magnet Baskı Ürünleri

Baskı Hizmetleri - Magnetler

İlk izlenimler iyi, Kalıcı izlenimler daha iyidir.

Mesajınızı akılda tutun ve özel magnetlerde hiçbir markalaşma fırsatını kaçırmayın. Aracınız, ofisiniz ve daha fazlası için seçeneklerle birlikte tasarımı kolay magnetler

İşletmenizi, kampanyalarınızı, etkinliklerinizi ve daha fazlasını tanıtmanın mükemmel bir yoludur. Diğer promosyon araçlarının aksine, kişiselleştirilmiş magnetler yıllarca dayanabilir ve markanızın görünürlüğünü artırmaya devam edebilir. Logonuzu, şirket bilgilerinizi ve bağlantılarınızı yükleyerek mükemmel manyetik kartvizitler oluşturun ve müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi etkileyin. Etkinliklerde ve ticari fuarlarda müşteri hediyeleri olarak özel magnetleri kullanın veya aracınızı hareketli bir reklam panosuna dönüştürecek bir araba magneti seçin.

Özel araba magnetleri oluşturmak için, magnet boyutunuzu ve yerleşiminizi seçerek başlayın...

Bir yan kapıya, bir minibüsün arkasına veya her ikisine de marka eklemek isteyebilirsiniz. Ardından, ister özel bir tasarım yüklemeyi tercih edin, ister gayrimenkul profesyonelleri, müteahhitler, peyzaj mimarları ve daha fazlası için sektöre özel seçeneklerle tamamen özelleştirilebilir şablon çeşitlerimizi keşfedin.

Kişiselleştirilmiş magnetlerle mesajınızı önde ve ortada tutun.

Kişiselleştirilmiş buzdolabı magnetleri, düğün tarihleri, doğum duyuruları ve etkinlik hatırlatıcıları olarak da mükemmeldir. Ayrıca, mezuniyet, düğün, aile Noel fotoğrafları ve çok daha fazlasını sergilemek için buzdolabı için güzel magnetler oluşturabilirsiniz. Yaratıcı olun ve buzdolabınıza ve dosya dolaplarınıza yapıştırabileceğiniz ilham verici bir alıntı veya mesaj ekleyin ya da bir bakışta yılı görmek için kullanışlı bir takvim oluşturun. Ayrıca özel buzdolabı magnetlerini benzersiz bir ofis duvar resmi veya evden çalışan arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız için düşünceli bir hediye olarak kullanabilirsiniz.