El İlanı / Broşür

Acil El İlanı-Broşür-Katalog Ürünleri

El İlanı/Broşür Baskı - Kişiselleştirilmiş Baskı

El ilanı/Broşür baskı müşterilerinize veya hedef kitlenize verimli ve hızlı bir şekilde bilgi yaymak için kullanılan maliyet etkin bir yoldur. Baskı Dükkanı, el ilanı/broşür ihtiyaçlarınız için ister kendi tasarımınız olsun isterseniz de site içerisindeki hazır tasarımları kullanarak sipariş vermenize olanak sağlar.

Gereksinimlerinize ve tasarım boyutunuza bağlı olarak çeşitli el ilanı/broşür baskı boyutu arasından seçim yapabilirsiniz: 10 x 15 cm, A4, A6 ,A5 ve diğerleri. İlgili ürün sayfalarında tek ve çift taraflı baskı için her boyut ve düzen ile ilgili bilgi vardır. Ayrıca iletişim formu ve whatsapp hattımızn üzerrinden de bilgi alabilirsiniz.

El İlanı/Broşür Bastırma Seçenekleri

Kendinize özel tasarımlar oluşturmak için çevrimiçi tasarım aracımızı kullanarak hazır şablonlardan çok sayıda seçim yapabilirsiniz. Geleneksel el ilanı/broşür baskısı baskısı ağırlığı 115, 150 veya 170 gr'dır.

Online tasarım aracımız hem tek yönlü tasarımlarınız için kullanılabilir, hem de tek sayafaya sığmayacak tasarımlarda kağıdın iki yönünü de kullanmamıza izin veren çift yönlü tasarımlar yapabilmektedir.

El İlanı/Broşür Basım Süresi

Müşterilerimize acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 1 iş gününden başlayan basım ve kargolama süremiz vardır. Son model dijital üretim makinaları ile üstün kaliteli baskıları uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Günlük 30.000 el ilanı/broşür baskısına kadar siparişleri basabilir ve kargolayabiliriz. Çevrimiçi sipariş formumuz, siparişinizi kolayca tamamlamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Siparişinizi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmek için tasarımınızı parola korumalı olmayan bir pdf dosyasında sağlamanızı rica ediyoruz, ayrıca JPG, TIFF ve yaygın olan diğer vektörel bazlı formatları kabul ediyoruz.

Önerilen Ürünler

Geleneksel broşür baskının yanı sıra, daha karmaşık promosyon projeleri olan işletmeler için rekabetçi fiyatlarla özelleştirilebilir broşürler ve el ilanları sunuyoruz. Bunun içim sayfanın altında veya üstünde bulunan fiyat teklifi al veya özel sipariş sayfamızı kullanabilirsiniz.