Doküman Yazdırma Hakkında

Kartvizit Baskısı

Baskı Dükkanı ile çevrimiçi doküman yazdırma işlemi yaptığınızda, düşük adetli işlerde bile ekonomik ücretler ödersiniz. Profesyonel baskı hizmetlerimizi en son dijital belge baskı tekniklerini kullanarak sunuyoruz, böylece hem kaliteyi hem de verimliliği alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yüzlerce, binlerce, hatta milyonlarca belgenizden daha fazla sayıda yazdırmanız gerekiyorsa, bunları çok rekabetçi fiyatlarla sunabiliriz. Çevrimiçi belge yazdırma hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

İster bir üniversite tezini, ister en son kurumsal kataloğunuzu ciltleyin, kapsamlı belge ciltleme hizmetlerimiz, PDF, Word ve Powerpoint dosyalarınızı ciltli olarak tel dikişli kitapçık, spiral ciltli belge, hardcover kitap veya sotcover kitap yazdırılmak üzere yüklemenize olanak tanır. Anında fiyat teklifi almak için sağdaki Fiyat Hesaplayıcıyı kullanın.

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?