Şeffaf Kartvizit | Ürün Bilgileri

Ebat

84x52mm

Baskı yöntemi

Dijital Baskı

Kağıt

500 micron buzlu şeffaf

Baskı özelliği

Beyaz üzerine baskı + lak

Baskı yönü

Tek yön

Tahmini kargoya verilme süresi

3 iş günü

Tahmini kargoya verilme tarihi

Hazır tasarım seç/Online tasarla

Tasarım Seç

Kendi tasarımını yükle

Tasarımını Yükle

Kartvizit tasarım siparişi ver

Tasarım Siparişi Ver

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Şeffaf Kartvizit Şablonları

Kartvizit Yatay
Kartvizit Dikey

Şeffaf Kartvizit Fiyatları | Online Hesaplama

Şeffaf Kartvizit Hakkında

Kartvizit Baskısı

Dayanıklı, yüksek kaliteli Pvc'den yapılan şeffaf kartvizitler ile kendi büyüleyici stilinizi elde edin.

Kartvizitlerinizi herhangi birinin dikkatini çekmeyi garanti eden bir kartvizite yükseltmeyi düşündünüz mü? Şeffaf kartvizit baskısı bu fikre hem çekici hem de pratik bir çözüm sunar. Şeffaf kartvizitler hem işyerinde hem de günlük hayatımızda gerekli olan günlük bir araç haline geldi. Bu nedenle, bunların mümkün olan en iyi izlenimi iletmesi hayati önem taşımaktadır.

İster iletişim bilgilerinizi verin, ister VIP'ler için bir şeyler yaratın, şeffaf kartvizitlerimiz insanların dikkatini çeker. Eşsiz doku ve parlaklık, onları geleneksel kağıt kartlardan farklı kılar. Esnek, ancak güçlü şeffaf kartvizitler kağıt kartvizitlere kıyasla çok daha uzun süre dayanır. Şeffaf kartvizitlerle kalıcı bir izlenim bırakırken markanızı ön plana çıkarın. Kesinlikle insanların dikkatini çekecek ve sizi ve işinizi fark edeceklerdir. İmkanlar sonsuzdur! Şeffaf kartvizitler, tesisatçılar, mühendisler, fotoğrafçılar ve su ve yırtılmaya dayanıklı bir kart arayan diğer işletmeler de dahil olmak üzere herhangi bir profesyonel işletme için kullanılabilir.

Baskı dükkanı ile bunun gerektirdiği toplam kalite türünden emin olabilirsiniz. Online baskı alanındaki onlarca yıllık deneyimimiz bunu garanti ediyor. Sürekli teknik yeniliğimiz sayesinde, şeffaf kartvizit üzerine kısa zaman dilimlerinde uygun fiyatlarla mükemmel baskılar sunabiliyoruz. Dayanıklı ve kullanışlı renkli ve şeffaf kartvizitlerimiz, her seferinde en iyi adımınızı atmanıza yardımcı olacaktır.

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?