Leaflets Baskı

Servis Açıklaması

Печать листовок

Herhangi bir şirketin özellikle başlangıçtaki ana hedeflerinden biri, hizmetlerini ve markasını tanıtmaktır. Bu hedefe çeşitli pazarlama araçlarıyla ulaşılabilir. Leaflets ucuzdur ve tanıtımcıların yakındaki hedef kitleden çok sayıda müşteriye ulaşmasını sağlar, bu nedenle küçük dükkanlar, güzellik salonları ve kafeler için etkili bir iş çıkarırlar.

Sokakta dağıtmak için basılan broşürlerde ideal olan standart kağıt (80 g / m2) kullanıyoruz. Çevrimiçi bir hesap makinesinde aşağıdaki formatlardan birini seçebilirsiniz: А4, А5 ve А6. Broşürlerin bir tarafına mı yoksa her ikisine birden mi basılacağını da seçebilirsiniz. İçeriği ve tasarımı kolayca değiştirebilirsiniz. Önceden hazırlanmış şablonları kullanın veya tasarımınızı bir düzenleyiciye yükleyin. Ayrıca tasarımcı hizmetlerimizi de kullanabilirsiniz.

Teknik Detaylar

Güvenlik Hattı (kırmızı çizgi)

Metin ve diğer önemli unsurlar güvenlik çizgisini geçmemelidir

Kırpmadan Önce Boyut (siyah çizgi)

Boş alan bırakmayın, arka plan bir görüntünün her tarafına ulaşıyor olmalıdır

Kırpmadan Önce Boyut
Güvenlik Hattı

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?