Kitap Baskısı

Acil Kitap Baskı Ürünleri

Kitap Basımı ve Dergi Basımı

Kitap Basımı - Baskı ve Ciltleme

Baskidukkani.com dijital baskı hizmeti, talep üzerine baskı modelinin tüm avantajlarını, uygun fiyatlarla ve istediğiniz kalitede sunar

Fikrinizi sergileyecek, ürününüzü satacak veya hikayenizi anlatacak kitaplar veya kitapçıklar bastırmak mı istiyorsunuz? Baskidukkani.com’da fikrinizi elle tutulur bir hale getirmek için zengin kağıt, ciltleme ve boyut seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. İster karton ciltli bir kitap olsun ister spiral ciltli bir rapor olsun, değişken veri ile özelleştirebilir, ISBN/bandrol başvurusu konusunda destek alabilir, özel kesim ve kabartma gibi çeşitli katma değerli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Ve tüm bu hizmetleri ister 1 kitap için isterseniz 1000 kitap için talep edebilirsiniz.

Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, kitabınızı tam renkli veya siyah beyaz içerik ve kapak seçeneklerinin yanı sıra mat veya parlak selefon uygulanmış kapaklar ile özelleştirebilir ve ürününüzde istenen görünüm ve hissi elde edebilirsiniz. Kitabınız için kişiselleştirilmiş bir kapak oluşturmak için çevrimiçi kapak tasarım aracımızı da kullanabilirsiniz.

Kitabınızı yayına hazırlama konusunda yardım isterseniz, tüm kitap yayın gereksinimlerinizde size yardımcı olacak özel bir kitap tasarım hizmeti sunuyoruz .

Redaksiyon ve editoryal hizmetimiz; noktalama işaretlerinin, imlânın, dil bilgisi yapısının ve üslubun kontrol edilmesini ve sizinle birlikte çalışarak kitabınızın istediğiniz şekilde sunulmasını sağlar.

Çekici bir şekilde tasarlanmış bir kapağın kitap satışlarını artıracağına hiç şüphe yoktur ve kitabınızı en yüksek standartta üretmek için para harcamayı düşünmeniz gereken bir alan varsa, bu, sizi düşünmeye teşvik edeceğimiz alan olacaktır. Metnin ve kapağın kitap tasarımı, kitabınızın mümkün olan en iyi formatta sunulmasını sağlamak için profesyonel dizgi yazılımında oluşturulacaktır. Metne, çizim, sayfa numaraları, başlıklar ekleyebilir ve isterseniz taslak kopyası hazırlayıp size gönderebiliriz.