Kurumsal Ürünler

Kurumsal Kimlik Ürünleri

Baskı Hizmetleri – Kurumsal Kimlik

İşletmeniz İçin Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, şirketinizi temsil eden ve üzerinde adınızı ve iletişim bilgilerinizi içeren her şeyi ifade eder: kartvizitler, antetli kağıtlar, etiketler, not kartları vb.

Hem tasarım hem de baskı tesisi olarak ihtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleri olan satış ve pazarlama materyalleri, promosyon ürünleri, basılı materyaller, raporlar, lifletler, tabelalar başta olmak üzere ihtiyacınız olan tüm ürünleri tasarlayıp üretebilmekteyiz.Basitçe söylemek gerekirse, olağanüstü tasarımlar yaratıyoruz ve çok uygun fiyatlarla baskı yapıyoruz.

Logonuz, kartvizitiniz, antetli kağıdınız, web siteniz ve sosyal medyada kullandığınız diğer pazarlama ürünleri ile kusursuz bir kurumsal kimlik oluşturmaktır. Bu kimlik, hedef kitlenize ile aranızda tam bir süreklilik ve profesyonellik bağı oluşturur. Size görsel bir logo, grafik tasarım öğeleri ve günlük iş paketinizin tamamını (broşürler, kartvizitler, zarflar, nakliye etiketleri, sunum malzemeleri ve diğerleri) sağlayarak kurumsal kimliğinizin oluşmasına yardımcı olabiliriz. Birlikte, pazardaki konumunuzu güçlendirmek ve daha fazla müşteri çekmek için eksiksiz bir kurumsal kimlik oluşturacağız.