Kitap Baskısı (renkli) Detayları

İç sayfa baskısı

4 renk Tabaka baskı

Kapak baskısı

4 renk

Selefon

Parlak-mat

Kapak kağıdı

230gr. Amerikan Bristol veya 300 gr. Mat kuşe

Cilt

Amerikan cilt, spiral cilt

Tahmini kargoya verilme süresi

3-5 iş günü

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF dosyalarını yükleyebilirsiniz

Online Fiyat Hesaplama

Servis Açıklaması

Self-Publishing

Hepimizin hayalleri, istekleri ve özlemleri vardır. Bazıları metinlere dönüşüyor: nesir ya da şiir. Bazılarımız bunu hayatları boyunca yapıyor, onları not defterlerine, metin editörlerine ve bloglarına koyuyor ve asla yazdırıldıklarını görmeyi ummuyoruz. Kitap basımı, anılarınızı yıllarca saklamanıza ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Kitabınızı neden baskidukkani.com ile yazdırmalısınız? Belki de kitap baskımızın ne kadar iyi olduğunu görmek için kendi kitabınızın bir prova kopyasını basmak istersiniz. Ya da belki sadece kendi basılı kitabınızı elinizde tutmanın ne kadar iyi hissettirdiğini bilmek istersiniz. Sebep ne olursa olsun, bu özel tek kitap teklifi sayesinde son derece uygun fiyata bir kitap basabilirsiniz. Satın almadan önce şahsen kanıtlamak için kitabınızın tek bir kopyasını basmak sadece bir olasılık değil, inanılmaz derecede kolay bir gerçektir.

Baskidukkani.com, kendi kitabınızı yazdırmayı kolaylaştırır.Tam bir sipariş vermeden önce bitmiş ürünü tam olarak görmenizi sağlar. Kitabınız tam olarak istediğiniz gibi değilse, düzelteceğiz. Kitap basmak küçük bir başarı değil ve Baskidukkani.com hayalinizi gerçekleştirmek için burada. Kitabınızın olması gerektiği gibi çıkacağını bilerek içiniz rahat olsun.

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?