Hakkımızda  

Baskıdükkanı.com “Rota Tarım Ürünleri Büro Malz. Ve İth. İhr. İtd. Şti.” nin 30 yılı yakın tecrübe ve engin bilgileri ile ortaya çıkmış online baskı üzerine kurulmuş bir internet sitesidir.

Baskıdükkanı.com ile ürününüzü sipariş vermek çok kolay ve hızlıdır. İsterseniz kendi tasarımınızı yükleyebilir, isterseniz hazır şablonlar üzerinden değişiklik yaparak tasarımınızı oluşturabilir yada grafik tasarımcılık hizmetimizden yararlanarak hayalinizdeki tasarımları oluşturabilirsiniz. Ayrıca üyelerimize özel yapmış oldukları çalışmaları sistem üzerine kaydedip daha sonra tekrardan kullanım özelliği mevcuttur.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede hazırlayıp sizlere ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda sizlere acil baskı ve ekonomik baskı ile hizmet vermekteyiz.

Acil baskılarınızda sizden aldığımız onay neticesinde baskıya alınıp siparişiniz hızlı bir şekilde size ulaşmak için kargoya verilmektedir.

Ekonomik baskılarda ise zaman değil fiyat önemli diyorsanız ekonomik baskı sizler için uygun bir seçenek olacaktır. Ekonomik baskılarda kaliteli, uygun fiyatlı ve çoklu adetlerde yaptırmanız mümkündür.

Ayrıca yazmış olduğunuz amatör veya profesyonel kitaplarınız ister 1 tane ister 10000 tane olsun ISBN ve Bandrol desteği ile istediğiniz kağıt türü ve cilt çeşidi ile basmaktayız.  

Şirket Bilgileri

Tam isim: Rota Tar. Ür. ve Büro Mlz. San. Tic. Ltd. Şti.

Yasal adres: 63 Sk. no: 6/A 35040 Bornova / İzmir

E-posta: bilgi@baskidukkani.com

WhatsApp : +90 551 680 08 85

Vergi Dairesi ve Numarası: Bornova / 7350024898