Acil Broşür Detayları

Baskı yöntemi

Dijital baskı

Baskı yönü

Çift yön

Tahmini kargoya verilme süresi

1 iş günü

Sipariş yöntemleri

Hazır tasarım kullan
Tasarımını yükle
Tasarım sipariş et

Çözünürlük

300 dpi

Renk profili

Daha iyi sonuçlar için CMYK renk profiline sahip resimleri yüklemenizi öneririz

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Hesap makinesi

Broşür Hakkında

Kartvizit Baskısı

Broşür basımı her başarılı pazarlama kampanyasının bir parçasıdır. Kongrelerde broşürler dağıtın, yeni koleksiyonunuzla ilgili ayrıntıları vurgulayın veya her yeni müşteri satın alımına bunları dahil edin. Etkili, çok yönlü ve uygun fiyatlı bir tanıtım aracıdır.

Bu nedenle her işletmenin bir noktada bir broşüre ihtiyacı olacaktır. Broşürler bir ürün, işletme veya etkinlik hakkında bilgi vermek için kullanılan son derece etkili pazarlama araçlarıdır.

Broşür, iş hikayenizi anlatmak, potansiyel müşterilerinize ürün ve hizmetler sunmak veya sadece satışları teşvik etmek için size fazladan bir alan sağlayan bir pazarlama unsurudur. Kompakt ve çok yönlü iş broşürleri etkinliklerde dağıtılabilir veya ofis tezgahlarına yerleştirilebilir. Sizin için en uygun katlamayı, boyutu ve sonlandırma seçeneklerini seçerek broşürlerinizi oluşturmaya başlayın. Daha sonra kendi broşür tasarımınızı yükleyebilir veya sektöre, renge veya stile göre filtrelenebilen şablonlarımızdan birini seçebilirsiniz.

İster 1 adet ister 10000 adet broşüre ihtiyacınız olsun en kaliteli ve uygun fiyatlı olarak baskidukkani.com'da bastırabilirsiniz

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?