/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'G-KZGZ4CMK93', 'cookieDomain': 'auto', 'name': 'cst', 'userId': ''}); 
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 
pxlga('cst.require', 'ec');pxlga('pxl.require', 'ec');
pxlga('cst.set', '&cu', 'TRY');pxlga('pxl.set', '&cu', 'TRY');pxlga('cst.send', 'pageview');pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=
Kartvizitler

Kartvizitler

Kartvizitle Güven Oluşturun

Birinin sizi ve işinizi hatırlamasını sağlamanın en iyi yolu kartvizittir.

Kartvizitler müşteri ile iletişim kurmanızın en basit ve en ucuz yoludur. Müşterinize verdiğiniz bir kartvizit dokunsal olarak onları etkiler ve dolaylı yoldan kartın arkasındaki kişiliği hissetmelerini sağlar. Bir müşterinin güvenilir bulduğu birisinden alışveriş yapması, satın alması daha mümkündür ve bir kartvizit onların güvenini kazanmanıza yardımcı olur. Güvenlerini kazandıktan sonra, müşterilerinizin sizden satın alma veya işletmenizi tanıdıkları birine önerme olasılığı daha yüksektir.

Kartvizitiniz potansiyel müşterilerinize doğru mesajı göndermelidir. Kullandığınız logo, bilgi ve renkler, güvenilirliği veya eksikliğini çağrıştıran bilinçaltı ipuçlarıdır. Önde veya arkada belirgin bir şekilde görüntülenen logonuzu içeren birinci sınıf kartvizit baskımızla güvenilirliği iletmek kolaydır.

Toplantılar, etkinlikler, ticaret fuarları ve iş fırsatları için her türlü kartvizit baskıdükkanı.com da

Bu kartvizitinizi şipariş etmek için evinizden ayrılmanıza gerek yok; çevrimiçi özel kartvizit baskısı, en temel ve en önemli iletişim araçlarından birini edinmenin en kolay ve en hızlı yoludur.

Baskı Dükkanı ile ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan tüm seçenekleri seçebilir ve yalnızca birkaç basit adımda çevrimiçi olarak özel yapım kartvizitler oluşturabilirsiniz. Kartvizit boyutları ve çeşitleri, ürün ayrıntıları, tercih ettiğiniz teslim tarihi gibi bütün ayrıntıları belirleyin ve tasarımınızı yükleyin. Rekabetçi ve uygun fiyata masanızdan kalkmadan benzersiz, kişiselleştirilmiş kartvizitler üretilip dağıtıma hazır hale getirilir.