Antetli Kağıt Detayları

Online Fiyat Hesaplama

Antetli Kağıt Hakkında

Diplomas and Certificates

Antetli Kağıt Basımı Bir işletme olarak, iyi bir ilk izlenim bırakmak önemlidir. Baskidukkani.com birinci sınıf şirket antetli kağıdıyla bunu kolaylaştırıyoruz. Harfler güçlü bir araçtır, ancak tam etkiyi elde etmek için güçlü bir açılışa ihtiyacınız vardır. Müşteri yazışmalarında kalın bir antetli kağıt anında marka bilinirliği sağlarken, şirketler arası mektuplardaki bu profesyonel dokunuş marka itibarınızı da güçlendirebilir. Birinci sınıf, ofset kağıda basılan antetli kağıt şablonlarımız profesyonelce tasarlanmış ve sektöre göre sıralanmıştır, böylece bıraktığınız izlenimden emin olabilirsiniz.

Eğer iş yapıyorsanız, harika bir ilk izlenim bırakan ve müşterileriniz üzerinde kalıcı bir etkisi olan antetli kağıda ihtiyacınız var. Neredeyse tüm teklifleriniz, satış mektuplarınız ve diğer yazışmalarınız antetli kağıda sunulur ve antetli kağıdınızı kuruluşunuzun imajı için çok önemli hale getirir. İşletmenizin güçlü ve güvenilir olduğu izlenimini veren, işletmenizin antetli kağıdını yüksek kaliteli kağıt stoklarına yazdırmanız önemlidir.

Basit yazışmalardan daha fazlasıdır; hedef kitlenizi etkileyen markalı bir imajı pazarlamakla ilgilidir. Kişiselleştirilmiş kırtasiye, kimsenin bakmak istemediği havasız kurumsal materyallerle sınırlı değildir. Kişiselleştirilmiş kırtasiye ürünleri sizi rakiplerinizden ayırmanıza, markanızı oluşturmanıza, yeni işler kazanmanıza ve hatta doğrudan satış yapmanıza yardımcı olabilir.

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?