Acil El İlanı Detayları

Baskı yöntemi

Dijital baskı

Tahmini kargoya verilme süresi

1 iş günü

Sipariş yöntemleri

Hazır tasarım kullan
Tasarımını yükle
Tasarım sipariş et

Çözünürlük

300 dpi

Renk profili

Daha iyi sonuçlar için CMYK renk profiline sahip resimleri yüklemenizi öneririz

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Hesap makinesi

El ilanı Hakkında

Kartvizit Baskısı

Ağınızı genişletin ve markanızı özel el ilanları ile tanıtın. İşletmeniz hakkında söyleyeceğiniz çok şey var mı? Pazarlama el ilanları, müşteriler ve potansiyel müşterilerle iletişim kurmanın kusursuz bir yoludur. Çok yönlü ve tasarımı kolay iş el ilanları, el ilanlar promosyon amaçlı paketler ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Ve çeşitli boyutlar, kağıt desteleri ve yüzeyler ile Baskı dükkanı el ilanı baskısıyla tam olarak doğru görünümü elde edebilirsiniz.

El ilanının amacı, konserler, kulüp veya restoran açılışları, işletmeler için sınırlı süreli indirim teklifleri gibi bir etkinliği, hizmeti veya ürünü tanıtmak veya yeni bir ürünün reklamını yapmaktır. El ilanları, potansiyel müşteri olabilecek insanların bir araya geldiği alışveriş merkezleri ve ticaret fuarları gibi yerlerde dağıtabilirsiniz.

Özgün bir konsept, net bir mesaj ve göz alıcı bir tasarımla el ilanları, tüm promosyon kampanyalarınızda etkili bir araç olabilir.

El ilanlarının en büyük artılarından biri, müşterilerinizin kavrayabileceği ve daha sonra bakabileceği fiziksel bir şey olmalarıdır.

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?