Dijital Baskı

Dijital Baskı Ürünleri

Baskı Hizmetleri – Dijital Baskı

Genel Bakış

Çevrimiçi baskı hizmetleri , günümüzde olduğundan daha kolay ve daha az karmaşık olmamıştı. Baskı dükkanı, her büyüklükteki işletme veya proje için geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunan çevrimiçi baskı hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Çevrimiçi baskı hizmetleri, baskının algılanma şeklini değiştirdi ve hayatın her kesiminden iş dünyasına ve genel halka yeni ufuklar ve olanaklar yelpazesi açtı.

Ürünlerimiz yalnızca en gelişmiş baskı makineleri kullanılarak basılıyor ve olağanüstü sonuçlar sağlayan yeni mürekkeplere, yazıcılara ve malzemelere düzenli olarak yatırım yapıyoruz.

Sipariş süreci

Baskı dükkanı, tüm çeşitli müşterilerimizin ürünlerini karmaşık ayrıntılarla kişiselleştirmelerine olanak tanıyan birinci sınıf Baskı Hizmetlerine ulaşmak için kolay ve anlaşılır bir sipariş süreci oluşturduk. Siparişiniz sırasında, tercih ettiğiniz kağıt türünü, ağırlığını ve boyutunu, şeklini ve ürün veya hizmetinizin arkasındaki felsefeyi göstermek için gerekli diğer ayrıntıları seçebileceksiniz.

Sipariş süreci boyunca, yazdırma dosyanızı hazırlarken dikkate almanız gereken çok sayıda ipucu ve bilgi vardır. Markanıza uygun ısmarlama bir ürün oluşturabilmenizi sağlayan ücretsiz Kullanım Kılavuzları, şablonlar ve galeriler mevcuttur. Ek olarak, küçük bir ek ücret karşılığında, Profesyonel Grafik Operatörlerimiz dosyanızı baskıya göndermeden önce tam doğrulama işlemini gerçekleştirebilir.

Teslimat

Baskı Hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçası, ürünlerimizin büyük bir kısmının 48 saat gibi kısa bir sürede teslim edilebildiği paranın karşılığını fazlasıyla vermektir.