Etiket

Etiket Baskı Ürünleri

Etiket/Sticker Baskısı

Her müşteri etkileşimi etkilemek için bir şanstır. Bu yüzden kendi çıkartmalarınızı yapmayı ve uyumlu, profesyonel bir görünüm yaratmayı kolaylaştırıyoruz. Kuşe etiket hot melt arka düz, şeffaf etiket, beyaz opak etiket, tam renkli kişiselleştirilmiş çıkartmalarımız çok çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Yüzlerce tamamen özelleştirilebilir çıkartma tasarımı ile ihtiyacınıza uygun bir stil bulabilir ve ardından işletme adınızı, logonuzu veya iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Ve sizin için en uygun miktarı seçebilirsiniz: Küçük projeler için en az 4 çıkartma yazdırın veya çantalara, kutulara ve daha fazlasına marka eklemek için orta boy bir miktar satın alın.

Bir sonraki ticaret fuarınız, etkinliğiniz veya müşteri etkileşiminizden çok sonra hatırlanmanın kolay bir yolunu mu arıyorsunuz?

Adınızı ve işletme logonuzu gösteren tek tek özel çıkartmalar dağıtın. Kesimli çıkartma single'larımızın her biri ayrı ayrı kesilmiş olarak gelir ve büyük boy, kalıp kesim desteği, çıkartmayı soymayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır.Kağıt torbalarda, dizüstü bilgisayarlarda, su şişelerinde ve daha fazlasında kullanıma uygundur. Ve mevcut 50 çıkartmaya kadar olan miktarlarla, marka bilinci oluşturmanız için yeni, cesur bir yaklaşımı test edebilir veya fazla envanter konusunda endişelenmeden etkinliğe özel bilgiler veya sezonluk bir tasarımla yarım kesme çıkartmanızı özelleştirebilirsiniz.

Ürün Özel Etiket

Müşterilerin güvenebileceği profesyonel bir görünüm yaratmak ister misiniz? Özel ürün etiketleri, sattığınız ürünlerin her birine gösterdiğiniz özeni ve ayrıntıyı insanlara gösterir. Özel ürün etiketlerimiz, işletmeniz için fazla mesai yapar: Yalnızca malzemeleri ve farklı ürünleri listelemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda tüm müşteri temas noktalarınızda tutarlı marka oluşturmanıza yardımcı olur.

Şarap veya meyve suyu şişeleri için etiketlerden kutular, kavanozlar, şişeler veya çantalar için ambalajlara kadar hemen hemen her tür ürün için bir etiketimiz var. İhtiyacınız olan miktarı, boyutu, şekli ve malzemeyi seçin, ardından özelleştirmeye başlayın.