Tuale Fantazi Kartvizit | Ürün Bilgileri

Ebat

84x52mm

Baskı yöntemi

Dijital baskı

Kağıt

280 gr. Tuale Fantazi

Uyarı

Tuale Fantazi kağıdının ön yüzü tırtıklı, arka yüzü düzdür.

Tahmini kargoya verilme süresi

1 iş günü

Tahmini kargoya verilme tarihi

Hazır tasarım seç/Online tasarla

Tasarım Seç

Kendi tasarımını yükle

Tasarımını Yükle

Kartvizit tasarım siparişi ver

Tasarım Siparişi Ver

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Tuale Fantazi Kartvizit Şablonları

Kartvizit Yatay
Kartvizit Dikey

Tuale Fantazi Kartvizit Fiyatları | Online Hesaplama

Tuale Fantazi Kartvizit Hakkında

Kartvizit Baskısı

Kim kartvizitleriyle iyi bir ilk izlenim bırakmak istemez ki? Tuale Fantazi kartvizit baskısı, bunu yapmanın en kolay yoludur. Fantazi tuale kartvizitler bir yüzeyi dokulu, diğer yüzeyi düz premium kartvizit baskı malzemesidir. Dokunuşu ve duruşu diğer kartvizitlerden hemen ayrılır.Bu kartvizit akılda kalıcılığı, lüks havası ile şimdiye kadarki en iyi özel kartvizitleriniz olmasını sağlar.

Tuale Fantazi fartvizitler, standart 8.4 x 5.2 cm boyutunda basılabildiği gibi sizin tercih edeceğiniz herhangi bir boyutta da basılabilir. Bu, geleneksel boyutlu kartların yanı sıra ince, kare ve büyük boyutlu tuale fantazi kartvizitler oluşturmanıza olanak tanır. Şık bir görünüm için özel ipek kartvizitlere yuvarlak köşeler de eklenebilir. Yuvarlatılmış köşeler ile, kartvizitinizin takılmasını önleyebilirsiniz ve bu da onları narin kumaşlara sahip giysiler için iyi bir seçim haline getirir.

Tuale kartvizitler, kurumsal kimlik oluşturmak isteyen işletmeler tarafından talep edilmektedir. Ayrıca benzersiz, zarif kişisel kartvizit isteyen herkes için iyidirler.

Sitemizde etkileyici bir kartvizit elde edebilmeniz için üç seçeneğiniz var: Kendi hazırlamış olduğunuz tasarımınızı yükleyebilirsiniz, sitemizdeki şablonlardan birine göre tasarım oluşturabilirsiniz ve tasarımcılarımızın size sunmuş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. Üretim süresi ve selefon tipinin yanı sıra diğer seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?