Standart Kartvizit Detayları

Ebat

84x52mm

Baskı yöntemi

Ofset baskı

Kağıt

350 gr mat kuşe

Selefon

Mat selefon

Tahmini kargoya verilme süresi

3 iş günü

Tahmini kargoya verilme tarihi

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Ekonomik Kartvizit Şablonları

Kartvizit Yatay
Kartvizit Dikey

Hesap makinesi

Kartvizit Hakkında

Kartvizit Baskısı

Kartvizitler bir kurumsal kimik ögesidir. Bir kişiyi kurumsallaştıran, kurumu da kişiselleştiren kartvizitler her zaman önemini korumaya devam edecektir. Kartvizitler potansiyel bir müşteri ile iletişim kurmak isteyen işadamlarının, yöneticilerin, direktörlerin ve diğerlerinin temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir.

Kartvizit üzerinde bulunan bilgiler sayesinde iletişim sürekli kılınır. Ayrıca kartvizit iş ilişkisi için önemli olduğu kadar hedef kitle /tüketici ile iletişim içinde önemlidir. Kartvizit ile iş yapmak isteyen kişi ile iletişim kurulmuş olur ve iletişimin devamlılığı sağlanır. Kartvizite sahip olmak iş ve kurumlarda firmanızı özümseyecek tasarım kartvizitiniz ile insanlarda kalıcılık sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken tek şey kaliteli ve şık bir tasarımdır.

Sitemizde etkileyici bir kartvizit elde edebilmeniz için üç seçeneğiniz var: Kendi hazırlamış olduğunuz tasarımınızı yükleyebilirsiniz, sitemizdeki şablonlardan birine göre tasarım oluşturabilirsiniz ve tasarımcılarımızın size sunmuş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. Üretim süresi ve selefon tipinin yanı sıra diğer seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

Acil kartvizitlerde süre bakımından diğer kartvizitlerden daha hızlı hazırlanıp gönderilmektedir. Ekonomik kartvizit zaman sorunu yaşamayan kişiler için maaliyeti az olan kartvizittir.

Teknik Detaylar

Güvenlik Hattı (kırmızı çizgi)

Metin ve diğer önemli unsurlar güvenlik çizgisini geçmemelidir

Kırpmadan Önce Boyut (siyah çizgi)

Boş alan bırakmayın, arka plan bir görüntünün her tarafına ulaşıyor olmalıdır

Kırpmadan Önce Boyut
Güvenlik Hattı

Müşterilerimiz ile yazışmalarımızdan örnekler

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?