Kraft Kartvizit | Ürün Bilgileri

Ebat

84x52mm

Baskı yöntemi

Dijital baskı

Kağıt

300 gr Kraft

Uyarı

Kraft kağıdın doku ve renginden dolayı baskıda renk farklılıkları meydana gelmektedir. Tasarımda beyaz veya şeffaf olan bölgeler kağıt renginde olacaktır.

Kargoya verilme tarihi

Yükleyebileceğiniz dosya türleri

PDF, PSD, AI, CDR, EPS dosyalarını yükleyebilirsiniz

Kraft Kartvizit Şablonları

Kartvizit Yatay
Kartvizit Dikey

Kraft Kartvizit Fiyatları | Online Hesaplama

Kraft Kartvizit Hakkında

Kartvizit Baskısı

Kraft kartvizitler ile işletmenizi farklı kılın.

Kraft kartvizitler, çevre dostu bir kartvizit arayanlar arasında popüler olmasını sağlayan %30 geri dönüştürülmüş malzeme içerir. Kraft kartvizitlerimiz, kağıdı işlemek için kullanılan malzemeler nedeniyle onlara farklı bir görünüm ve his sağlayan özel bir kağıda basılmıştır. Kaplamasız pürüzsüz yüzey mükemmel baskı kalitesi sağlarken, tasarımdaki görüntülere sıcaklık ve vintage bir çekicilik katar. Markanız ve mesajınızı doğal bir çekicilk ile müşterilerinize iletir. En basit tek renk tasarımlar bile bu büyülü kağıt üzerinde birer sanat eseri kadar alımlı ve mesaj yüklü hale gelebilirler.

Selefon uygulaması yapılmaması nedeniyle, üzerlerine bir kalem veya kurşun kalemle yazmak kolaydır.Bu da onları randevu kartları gibi üzerine yazılabilecek harika birer ortam getirir.

Bu kart koyu renklidir, bu nedenle lütfen sipariş verirken bunu unutmayın ve siyah baskının bu kart türünde en iyi sonucu verdiğini unutmayın.

Çalışmalarımız

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?