/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'G-KZGZ4CMK93', 'cookieDomain': 'auto', 'name': 'cst', 'userId': ''}); 
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 
pxlga('cst.require', 'ec');pxlga('pxl.require', 'ec');
pxlga('cst.set', '&cu', 'TRY');pxlga('pxl.set', '&cu', 'TRY');pxlga('cst.send', 'pageview');pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=
Photos

Baskılı ürünleri online sipariş verin

 • HD Kalitesinde Dijital Baskı
 • İster 1 tane ister 10000 tane ürün bastır
 • Acil baskılarda 24 saatte kargo seçeneği
 • Basit arayüz ile kolay online tasarım
Kartvizitler

Harika bir izlenim yaratmaya hazır mısınız?

 • Hayalindeki kartvizit tasarımı online hazırla
 • Veya kendi tasarımını yükle
 • Acil ve ekonomik baskı seçenekleri
 • İle hayalin ayağına gelsin
Kartvizit Siparişi Ver
kitaplar

Kitap Bastırmaya Servet Ödemeyin

 • Basit arayüz ile kitap bastırmak çok kolay
 • Online hesaplayıcı ile fiyatını anında öğren
 • Adedini belirle kitabın 24-48 saatte kargoda
 • ISBN ve Bandrol hizmeti ile kitabını dilediğin gibi sat
Kitap Baskısı Siparişi Ver
Photos

Özel Kesimli Tabaka Etiket

 • Kuşe, opak ve şeffaf etiket seçeneği
 • İsteğe göre kesim yapılır
Etiket Siparişi Ver

Baskı Dükkanında 3 adımda işlem

Ürün Seç

Satın almak istediğiniz ürünü seçtiğinizde ürün özelliklerini ihtiyacınıza göre düzenleyip anında fiyatını görebilirsiniz.

Ürünü Özelleştir

İster kendi tasarımınızı yükleyin, ister sitemizde bulunan hazır tasarımları kullanın, isterseniz de tasarımcılarımıza sipariş verin

Üretim ve Kargolama

Ödemenizi yapıp siparişi tamamladığınızda, tasarımı kontrol edip baskıya alır ve söz verdiğimiz süre içerisinde Türkiye'nin her yerine ürününüzü kargolarız.

Kategorilere göre ürün çeşitlerimiz

Baskı Dükkanı Çevrimiçi Dijital Baskı Hizmetleri

Genel bakış

21.yy'ın başında yaygınlaşmaya başlayan çevrimiçi baskı hizmetleri, web-to-print, bugünkü kadar kolay veya daha az karmaşık olmamıştı. Baskı Dükkanı, çevrimiçi baskı hizmetlerinde uzmanlaşmıştır ve günün şartlarına göre mümkün olan her türlü teknolojik ve sosyal yeniliği bünyesine katmaktadır. Böylelikle ürün ve hizmet yelpazesini her geçen gün arttırarak çeşitlendirmektedir. Çevrimiçi baskı hizmetleri, klasik baskı algısını değiştirerek baskı hizmetlerini işletmeler ve hayatın her kesiminden insanların ayağına götürerek hizmet sınırlarını ortadan kaldırmış ve yeni fırsatlar geliştirmiştir.

Sitemizde kişiye özel baskılar olsun kurumsal baskılar olsun bir çok ürünü çevrimiçi baskı hizmeti olarak Türkiye çapında işletme ve müşterilerimize mükemmel bir fiyat-performans oranı ile sunuyoruz. Ürünlerimiz, en modern baskı makineleri kullanılarak olağanüstü sonuçlar veren malzemelere basılmaktadır.

Baskı hizmeti - sipariş süreci

Baskı Dükkanında tüm farklı müşterilerimizin ürünlerini en küçük ayrıntısına kadar kişiselleştirmelerini sağlayan birinci sınıf baskı hizmetlerini almak için basit ve anlaşılır bir sipariş süreci oluşturduk. Sipariş sürecinde tercih ettiğiniz kağıt türünü, ağırlığını ve boyutunu, şeklini ve ürün veya hizmetinizin felsefesini göstermek için gerekli diğer detayları seçebilirsiniz.

Tüm sipariş süreci boyunca, yazdırma dosyanızı oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken çok sayıda ipucu ve bilgi vardır. Markanıza uygun ısmarlama bir ürün oluşturmanıza yardımcı olacak bir dizi ücretsiz kullanıcı kılavuzu, şablon ve hazır tasarımlar mevcuttur. Ayrıca, küçük bir ek ücret karşılığında, profesyonel grafik tasarımcılarımız dosyanızı baskıya göndermeden önce tamamen kontrol edebilir veya isteğinize göre yeniden düzenleyebilir.

Baskı hizmeti - teslimat

Teslimat baskı hizmetlerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Sitemizde bulunan ürünlerimizin önemli bir kısmı 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Zaman sıkıntısı olmayan müşterimiz için teslim süresini uzatarak daha ekonomik fiyatlandırma da yapabilmekteyiz.

Baskı Dükkanında baskı hizmetlerini kendileri denememiş olan müşterilerimiz, ilk siparişlerinde her üründe geçerli %10 indirimimiz vardır.

Çalışmalarımız

Son Haberler Tüm Haberler

Kağıt Çeşitleri

05/09/2021, 13:40

Sektörde kullanılan kağıt çeşitleri.

Yeni temalı şablonlar

08/07/2019

Özel Foto Kitaplar için 25 temalı şablon ekledik.

Yeni Web Sitemizi Kullanıma Sunduk

08/07/2019

Size yeni web sitemize hoş geldiniz demekten mutluluk duyuyoruz. Burada fotoğraf baskısı, kitap baskısı, hediye ve B2B baskı siparişleri verebilirsiniz.

tümünü görün

Nasıl Çalışıyoruz

Ödeme

Ödemeyi sipariş sonrası ister kredi kartı isterseniz havale ile yapabilirsiniz. Faturanız ürün ile birlikte gönderilir.

Teslimat

Türkiye çapında kargo ile teslimat yapıyoruz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Üretim Süresi

Siparişiniz, yüklenen tasarım tüm gereklilikleri karşılıyorsa sipariş sayfasında belirtilen sürede tamamlanır. Siparişinizi tamamlandıktan sonra ofisimizden almayı veya kargo ile adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Teslimat süresi kargo şirketine bağlıdır.

Sorularınız mı Var?